Ana içeriğe git

İlker Toklu

İlker Toklu tarafından blog girdileri

Sağlıklı ve doğal ürünler sunmayı ilke edinen OTAT, TÜYAP Samsun Gıda Fuarı'nda tüketicilerle buluşuyor.

Yeni ürünün müjdesini veren OTAT Genel Müdürü Mustafa Başaran, 'Önümüzdeki günlerde yeni ürünümüzün lansmanını gerçekleştireceğiz' dedi. Bölgenin en büyük firması OTAT, TÜYAP Samsun Gıda Fuarı’nda stant açtı. Fuarda yoğun ilgi gören OTAT, tüketicilerden tam not aldı. OTAT Genel Müdürü Mustafa Başaran, OTAT’ın yeni iki ürünle tüketicilerle buluşacağının müjdesini verdi.

FUAR BEKLENTİLERİMİZİ KARŞILADI

OTAT’ın 1998 yılında Havza’da kurulduğunu kaydeden OTAT Genel Müdürü Mustafa Başaran, “Karadeniz ve İç Anadolu bölgesinde yoğun bir şekilde çalışmaktayız. Fuardaki amacımız hem ürünlerimizi tanıtmak, hem de yeni ar-ge yaptığımız ürünlerle ilgili müşterilerimize ürünü tattırarak, fikirlerini alıyoruz. Fuar genel anlamda iyi gidiyor daha iyi olacak unsurlar olabilir ama şuan için beklentilerimizi karşıladı” dedi.

ÖZEL İKİ ÜRÜNÜMÜZ GELİYOR

OTAT olarak sürekli yeni ürünlerle tüketicinin karşısına çıktıklarını söyleyen Başaran, “İçecek ve peynir alanında özel iki tane ürünümüz geliyor. Bunlar sağlık üzerine iki özel ürün. Gençler için hem de diyet yapmak isteyenler için çok özel ürünlerimiz çıkacak yakında. Fuarda müşterilerimize, yeni ürünlerimizin tanıtımlarını ve tadımını yapıyoruz. Önümüzdeki dönemde de lansmanlarına başlayacağız. Vatandaşlarımızın yeni ürünlerimize ilgisi oldukça fazla” ifadelerinde bulundu.